Pazar , 11 Nisan 2021 , 03:30
Rüya Tabirleri!
Anasayfa / A / Rüyada Aç Birini Görmek

Rüyada Aç Birini Görmek

Rüyada Aç Birini Görmek

Rüyada Aç Birini Görmek, Rüyada aç bir adam görmek, rüyada açlık çeken birini görmek neye işarettir ?

AÇ BİR ADAM : Rüyada yardıma muhtaç aç bir adam görmek, ona yardım etmeye, açın elinden yiyeceğini aldığını görmek, yardım şöyle dursun, onun aleyhinde bulunmaya delâlet eder. Rüyada açların halini anlamak yufka yürekli olmaya, aç olanları doyurmak lütufta bulunmaya işaret eder. Rüyada açları doyurduğunuzu gördüyseniz gerçek hayatta aç birini doyurarak bilinç altınızdaki yardım severlik kaydını gerçekleştirip yaratıcıdan yardım talep edebilir. Açları doyurarak onların duasını alabilir, dua edebilirsiniz.

ruyada-ac-birini-gormek
ruyada-ac-birini-gormek

Rüyadaki nesneler, renkler, rüyayı görmeden önceki uyku öncesi ruh halimiz, günlük hayatımızdaki ruh halimiz hemen hemen hepsi gördüğümüz rüyaların yorumlarını etkileyen şeylerdir. Dönem içinde geçirdiğimiz zor günler veya güzel günler rüyalarımızın seyrini ve tabirini değiştirir. Rüyalar bazen zihnimizin yansımaları bizimle konuşması olarak da nitelendirilebilir. Bazen içimizde bastırılmış korkularımızı, içimizde bastırdığımız kaygılarımızı, bazen hayallerimizi de bize yansıtabilir. Rüyamızı genel hatlarıyla en iyi yorumlayabilecek olan yine biziz.

Rüyamızda dünyanın en güzel yerinde olduğumuzu ama çok üzgün ve çaresiz bir vaziyette olduğumuzu görsek bu rüyanın güzel bir rüya olacağı anlamına gelmez. Tam tersi harap, yıkılmış savaş halinde bir yerde mutlu ve ümit dolu kurtuluşa yakın bir ruh halinde olduğumuzu rüyamızda görmüş olsak bu da yakın zamanda feraha ereceğimiz ve güzel günlerin bizi beklediği anlamına gelir. Bu örnekle gördüğümüz rüyaları kolayca yorumlayabilir sitemizden kelimenin rüyadaki karşılığına bakarak kendi rüyamızı yorumlayabiliriz.

 

hakkında admin

Yazarın Diğer Tarifleri

Rüyada Azrail As Görmek

Rüyada Azrail As Görmek

Rüyada Azrail As Görmek Rüyada Azrail As Görmek, rüyada azrail meleğini görmek, rüyada can alma …