Salı , 26 Eylül 2023 , 16:22
Rüya Tabirleri!

Rüyada Adliye Görmek

Rüyada Adliye Görmek

Rüyada Adliye Görmek, Rüyada adliyeye gittiğini görmek, rüyada adliyenin içinde mahkemeye çıktığını görmek, adliye duvarlarını görmek neye işarettir?

ADLİYE : Rüyada adliye görmek hayıra yorumlanmaz. Kendini adliye binasında görmek, bazı işlerin halli için bir ihtardır. Rüyada mahkemeye çıktığını ve ifade verirken bir hayli yorulduğunu görmek içimizdeki kaygılarla birlikte üzüntüleri hayatımıza çektiğimiz ve yaşayacağımız bazı üzüntülerin belirtisidir. Bu rüyayı gördüğünüzde suya anlatıp halinizde düzeltme yapın. Rüyanız bilinç altınızın yansıması olarak size ikaz ve işaretler verir.

ruyada-adliye-gormek
ruyada-adliye-gormek

Rüyaların Psikolojik Tabiri

Rüyadaki nesneler, renkler, rüyayı görmeden önceki uyku öncesi ruh halimiz, günlük hayatımızdaki ruh halimiz hemen hemen hepsi gördüğümüz rüyaların yorumlarını etkileyen şeylerdir. Dönem içinde geçirdiğimiz zor günler veya güzel günler rüyalarımızın seyrini ve tabirini değiştirir. Rüyalar bazen zihnimizin yansımaları bizimle konuşması olarak da nitelendirilebilir. Bazen içimizde bastırılmış korkularımızı, içimizde bastırdığımız kaygılarımızı, bazen hayallerimizi de bize yansıtabilir. Rüyamızı genel hatlarıyla en iyi yorumlayabilecek olan yine biziz.

Rüyamızda dünyanın en güzel yerinde olduğumuzu ama çok üzgün ve çaresiz bir vaziyette olduğumuzu görsek bu rüyanın güzel bir rüya olacağı anlamına gelmez. Tam tersi harap, yıkılmış savaş halinde bir yerde mutlu ve ümit dolu kurtuluşa yakın bir ruh halinde olduğumuzu rüyamızda görmüş olsak bu da yakın zamanda feraha ereceğimiz ve güzel günlerin bizi beklediği anlamına gelir. Bu örnekle gördüğümüz rüyaları kolayca yorumlayabilir sitemizden kelimenin rüyadaki karşılığına bakarak kendi rüyamızı yorumlayabiliriz.

 

hakkında admin

Yazarın Diğer Tarifleri

Rüyada masalcı görmek

Rüyada masalcı görmek

Rüyada masalcı görmek Rüyada masalcı görmek, rüyada hikaye anlatan hikayeci görmek ne anlama gelir? Kişinin …