Çarşamba , 3 Mart 2021 , 08:45
Rüya Tabirleri!
Anasayfa / A / Rüyada Ağaç Yaprağı Görmek

Rüyada Ağaç Yaprağı Görmek

Rüyada Ağaç Yaprağı Görmek

Rüyada Ağaç Yaprağı Görmek neye işarettir? Rüyada ağaç yaprağı görmenin yorumu nedir?

AĞAÇ YAPRAĞI : Bir kimsenin rüyada ağaç yaprağı görmesi, elbiseye işarettir.

Rüyada ağaçların hızla yaprak çıkardığını ve yeşillendiğini görmek ümitlerin hayallerin gerçekleşmesidir. Yeni ümitlerin yeşermesi manasına gelir. Yerden biten faydalı bir bitkinin yaprağının büyüdüğünü görmek faydalı işlere dalalettir.

Rüyada ağaç yapraklarının dökülmesi, güz mevsimi görmek mevsim güz değil ise acıya veya acı haberlere işarettir. Son bahar mevsiminde görülen ağaç dökülmesi gündüz uyanıkken ağaçların yaprak döktüğünü gördüysek bu görüntüyü zihnimizin kaydetmesi sırasında yansıtması olarak yorumlayabiliriz.

Zehirli bir ağacın yapraklarının döküldüğünü görmek, kuruduğunu görmek zararlı işlerden kurtulmaya işaret eder.

Zehirli ağaçların veya bitkilerin yaprak çıkarıp hızla uzadığını görmek dikkat edilmesi gerektiğine ve sadaka verilmesi gerektiğine işarettir.

Zincir ağacının yaprağını görmek ise, üzüntü ve keder ile tâbir olunur.

Rüyada Kuran Kerim’den Bir Yaprak Görmek

Rüyada Kur’ân-ı Kerim’den bir yaprak görmek, temiz rızka delâlet eder.. Böyle bir rüya gören kimse hiç ummadığı yerden nimete ve rızka nail olur.

Genellikle perşembe ve pazar, pazartesi sabahları görülen rüyaların yorumu bize diğer günler görülen rüyaların tabirleri tanıdıklarımıza çıkar.

Rüyada ağaç yaprağı ve yaprak görmeyi daha kişisel olarak yorumlamak isterseniz aşağıdaki açıklamayı mutlaka okuyun. Sizde rüyanızda ağaç yaprağı gördüyseniz aşağıdaki yorum yaz bölümünden bizimle rüyanızı paylaşabilirsiniz. Günümüz gecemiz hayır akibetimiz hayır ve huzur olsun.

Rüyada Ağaç Yaprağı Görmek

Rüyaların Psikolojik Tabiri

Rüyadaki nesneler, renkler, rüyayı görmeden önceki uyku öncesi ruh halimiz, günlük hayatımızdaki ruh halimiz, mesleğimiz, kişisel hedeflerimiz, hayat mücadelemiz, günlük hayatta bizi mutlu eden veya üzen konular hemen hemen hepsi gördüğümüz rüyaların yorumlarını etkileyen şeylerdir. Dönem içinde geçirdiğimiz zor günler veya güzel günler rüyalarımızın seyrini ve tabirini değiştirir. Rüyalar bazen zihnimizin yansımaları bizimle konuşması olarak da nitelendirilebilir. Bazen içimizde bastırılmış korkularımızı, içimizde bastırdığımız kaygılarımızı, bazen hayallerimizi de bize yansıtabilir. Rüyamızı genel hatlarıyla en iyi yorumlayabilecek olan yine biziz.

Rüyamızda dünyanın en güzel yerinde olduğumuzu ama çok üzgün ve çaresiz bir vaziyette olduğumuzu görsek bu rüyanın güzel bir rüya olacağı anlamına gelmez. Tam tersi harap, yıkılmış savaş halinde bir yerde mutlu ve ümit dolu kurtuluşa yakın bir ruh halinde olduğumuzu rüyamızda görmüş olsak bu da yakın zamanda feraha ereceğimiz ve güzel günlerin bizi beklediği anlamına gelir. Bu örnekle gördüğümüz rüyaları kolayca yorumlayabilir sitemizden kelimenin rüyadaki karşılığına bakarak kendi rüyamızı yorumlayabiliriz.

Sitemizin ana sayfasına dönmek için burayı tıklayabilirsiniz. 

Hayra yoralım internet sitesinin facebook sayfasını beğenmek için burayı tıklayınız.

 

hakkında admin

Yazarın Diğer Tarifleri

Rüyada Azrail As Görmek

Rüyada Azrail As Görmek

Rüyada Azrail As Görmek Rüyada Azrail As Görmek, rüyada azrail meleğini görmek, rüyada can alma …