Çarşamba , 3 Mart 2021 , 09:10
Rüya Tabirleri!
Anasayfa / A / Rüyada Ahid Görmek

Rüyada Ahid Görmek

Rüyada Ahid Görmek

Rüyada Ahid Görmek, rüyada ahit, söz, yemin yaptığını görmek neye işarettir?

AHİD : Rüyada ahidleşme ortamında ahid yaptığını görmek, geçmiş hataları hatırlamaya, üzüntü ve kedere delâlet eder. Bazı kere de ahid yerleri, ne ile ahid yapılmışsa ona delâlet eder. Yine rüyada görülen ahid yerleri uyanıkken yapılacak vaadlere işarettir.

Rüyada yaptığınız yeminler uyanıkken yaptığınız yeminlerle hemen hemen aynı gibidir. Neyi yapmayacağınıza yemin ediyorsanız uyanıkken onu yapmak istemediğiniz anlamına gelir.

Rüyada ettiği yeminleri tutmayan birini görmek günlük hayatınızda verdiğiniz sözlere, yeminlere dikkat etmeniz gerektiği anlamına gelir. Bir kişi size verdiği yemini tutmuyor ve canınızı sıkıyorsa içinizi huzursuz eden bir şekilde yemin ile ilgili bir olay yaşayabileceğiniz anlamına gelir.

Genellikle perşembe ve pazar, pazartesi sabahları görülen rüyaların yorumu bize diğer günler görülen rüyaların tabirleri tanıdıklarımıza çıkar.

Rüyada ahid görmeyi daha kişisel olarak yorumlamak isterseniz aşağıdaki açıklamayı mutlaka okuyun. Sizde rüyanızda ahid gördüyseniz aşağıdaki yorum yaz bölümünden bizimle rüyanızı paylaşabilirsiniz. Günümüz gecemiz hayır akibetimiz hayır ve huzur olsun.

Rüyaların Psikolojik Tabiri

Rüyadaki nesneler, renkler, rüyayı görmeden önceki uyku öncesi ruh halimiz, günlük hayatımızdaki ruh halimiz, mesleğimiz, kişisel hedeflerimiz, hayat mücadelemiz, günlük hayatta bizi mutlu eden veya üzen konular hemen hemen hepsi gördüğümüz rüyaların yorumlarını etkileyen şeylerdir. Dönem içinde geçirdiğimiz zor günler veya güzel günler rüyalarımızın seyrini ve tabirini değiştirir. Rüyalar bazen zihnimizin yansımaları bizimle konuşması olarak da nitelendirilebilir. Bazen içimizde bastırılmış korkularımızı, içimizde bastırdığımız kaygılarımızı, bazen hayallerimizi de bize yansıtabilir. Rüyamızı genel hatlarıyla en iyi yorumlayabilecek olan yine biziz.

Rüyamızda dünyanın en güzel yerinde olduğumuzu ama çok üzgün ve çaresiz bir vaziyette olduğumuzu görsek bu rüyanın güzel bir rüya olacağı anlamına gelmez. Tam tersi harap, yıkılmış savaş halinde bir yerde mutlu ve ümit dolu kurtuluşa yakın bir ruh halinde olduğumuzu rüyamızda görmüş olsak bu da yakın zamanda feraha ereceğimiz ve güzel günlerin bizi beklediği anlamına gelir. Bu örnekle gördüğümüz rüyaları kolayca yorumlayabilir sitemizden kelimenin rüyadaki karşılığına bakarak kendi rüyamızı yorumlayabiliriz.

Sitemizin ana sayfasına dönmek için burayı tıklayabilirsiniz. 

Hayra yoralım internet sitesinin facebook sayfasını beğenmek için burayı tıklayınız.

hakkında admin

Yazarın Diğer Tarifleri

Rüyada masalcı görmek

Rüyada masalcı görmek

Rüyada masalcı görmek Rüyada masalcı görmek, rüyada hikaye anlatan hikayeci görmek ne anlama gelir? Kişinin …