Salı , 26 Eylül 2023 , 14:56
Rüya Tabirleri!

Rüyada Yabani Meyve Görmek

Rüyada Yabani Meyve Görmek

Rüyada Yabani Meyve Görmek ne demektir, rüyada aşısız, tatsız yabani meyveler görmenin anamı nedir?

Dağ armudu, ahlat, acı yemiş ve benzeri tatsız ısırınca acılık veren aşısız meyveleri görmenin anlamış şöyledir. Adi ve şerefsiz kimseye işarettir. Bu ağacın üzerinde olduğunu görmek, inat, âdi ve yabancı bir adamla münasebet kurmak ile tâbir olunur.

Rüyada acılığa sahip bir şeyi yemek, çiğnemek acı habere, üzüntü verecek kimseyle mücadele etmeye. Acılık veren şeyi çiğneyip yutmadan tükürmek acı ve üzüntüden kıl payı ile kurtulmaya dalalet eder. Rüyada yabani meyveler yemek düzeltilmesi gereken üsluba işaret eder. Ruhumuzun razı olmadığı hal ve hareketlerden vazgeçmemiz gerektiğine işaret eder.

Genellikle perşembe ve pazar, pazartesi sabahları görülen rüyaların yorumu bize diğer günler görülen rüyaların tabirleri tanıdıklarımıza çıkar.

Rüyada yabani meyve görmeyi daha kişisel olarak yorumlamak isterseniz aşağıdaki açıklamayı mutlaka okuyun. Sizde rüyanızda yabani acı meyveler gördüyseniz aşağıdaki yorum yaz bölümünden bizimle rüyanızı paylaşabilirsiniz. Günümüz gecemiz hayır akibetimiz hayır ve huzur olsun.

Rüyada Yabani Meyve Görmek

Rüyaların Psikolojik Tabiri

Rüyadaki nesneler, renkler, rüyayı görmeden önceki uyku öncesi ruh halimiz, günlük hayatımızdaki ruh halimiz, mesleğimiz, kişisel hedeflerimiz, hayat mücadelemiz, günlük hayatta bizi mutlu eden veya üzen konular hemen hemen hepsi gördüğümüz rüyaların yorumlarını etkileyen şeylerdir. Dönem içinde geçirdiğimiz zor günler veya güzel günler rüyalarımızın seyrini ve tabirini değiştirir. Rüyalar bazen zihnimizin yansımaları bizimle konuşması olarak da nitelendirilebilir. Bazen içimizde bastırılmış korkularımızı, içimizde bastırdığımız kaygılarımızı, bazen hayallerimizi de bize yansıtabilir. Rüyamızı genel hatlarıyla en iyi yorumlayabilecek olan yine biziz.

Rüyamızda dünyanın en güzel yerinde olduğumuzu ama çok üzgün ve çaresiz bir vaziyette olduğumuzu görsek bu rüyanın güzel bir rüya olacağı anlamına gelmez. Tam tersi harap, yıkılmış savaş halinde bir yerde mutlu ve ümit dolu kurtuluşa yakın bir ruh halinde olduğumuzu rüyamızda görmüş olsak bu da yakın zamanda feraha ereceğimiz ve güzel günlerin bizi beklediği anlamına gelir. Bu örnekle gördüğümüz rüyaları kolayca yorumlayabilir sitemizden kelimenin rüyadaki karşılığına bakarak kendi rüyamızı yorumlayabiliriz.

Sitemizin ana sayfasına dönmek için burayı tıklayabilirsiniz. 

Hayra yoralım internet sitesinin facebook sayfasını beğenmek için burayı tıklayınız.

hakkında admin

Yazarın Diğer Tarifleri

Rüyada Mağara Görmek

Rüyada Mağara Görmek

Rüyada Mağara Görmek Rüyada Mağara Görmek, rüyada dehliz görmek, karanlık oyuk görmek ne anlama gelir? …